Składki członkowskie za 2022 rok

Szanowni Państwo!

Uprzejmie przypominam o opłaceniu składek członkowskich za 2022 rok. Osoby, które nie dokonały wpłat prosimy o uregulowanie zaległości do końca kwietnia b.r.
Przypominam, że składki wynoszą:
– składka roczna członkowska PTCHO wynosi 150 zł,
– składka łączna PTCHO + ESSO wynosi 400 zł.

Prośba o uregulowanie płatności wynika z faktu, że składka do ESSO powinna wpłynąć na początku danego roku i chciałbym, aby nasze Towarzystwo nie mi ało zaległości w tej europejskiej organizacji. Składki prosimy wpłacać na dotychczasowe konto PTCHO: 68 1240 1125 1111 0010 7125 7250.

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż opłacone w terminie składki członkowskie w PTChO gwarantują bezpłatny dostęp do prenumeraty dwumiesięcznika NOWOTWORY Journal of Oncology oraz do obniżonej opłaty rejestracyjnej za udział w dorocznym Zjeździe PTChO. Ponadto, składki członkowskie pozwalają nam na realizowanie naukowych celów statutowych Towarzystwa oraz reprezentowanie interesów chirurgii onkologicznej w gremiach regulatorów systemu ochrony zdrowia.
Liczę na Państwa zrozumienie oraz sprawną reakcję. Zachęcam również do uregulowania innych zaległości. Informacje na temat składek są dostępne na naszych stronach internetowych oraz w sekretariacie PTChO, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie

Dawid Murawa
Prezes PTChO w kadencji 2020-2022