Letnie Forum Onkologiczne

W imieniu prof. Zorana Stojčeva zapraszamy na Letnie Forum Onkologiczne, które jest kontynuacją Usteckich Dni Onkologicznych.
Tematem przewodnim tegorocznego sympozjum będą nowotwory głowy i szyi, oraz zastosowanie technik małoinwazyjnych w leczeniu chorych na nowotwór. 
– Chirurgia w leczeniu nowotworów głowy i szyi nadal stanowi wiodącą rolę, mimo postępów w radioterapii i leczeniu systemowym. Wiele danych wskazuje na to, że rola chirurgii w skojarzeniu z innymi metodami będzie się nadal umacniać. Zachorowalność na nowotwory głowy i szyi wyraźnie wzrasta w Polsce i na świecie. Dlatego w tym roku temat główny łączy kilka specjalności, a zaproszeni wykładowcy poruszą najważniejsze problemy w skojarzonym leczeniu. Z kolei metody małoinwazyjne stwarzają niepowtarzalną i możliwą do zaproponowania alternatywnych technik, a zakres leczenia technikami małoinwazyjnymi chorych na nowotwór jest coraz szerszy – zachęca do udziału w wydarzeniu dr hab. med. Zoran Stojcev, prof. nadzw.

Wykład inauguracyjny pt: „Jak współcześnie leczymy mięsaki zaotrzewnowe” będzie dedykowany prof. Andrzejowi Kułakowskiemu. Wygłosi go prof. Piotr Rutkowski z Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

UWAGA: Do 1 września obowiązuje promocyjna opłata – 450 zł.

Program

 

 

Rejestracja

 

Bądź z nami w kontakcie:

Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
tel./faks: +48 61 656 22 00
www.termedia.pl