Współpraca z Cancer Expert Now (CEN).

  • Szanowni Państwo,

po raz kolejny zachęcamy do korzystania z bazy Cancer Expert. Jest to darmowe ciekawe i przydatne narzędzie w konsultacjach Onkologicznych.

 W załączeniu przekazuję prezentację w języku polskim która krok po kroku wyjaśnia zasady logowania i użycia systemu.

W tym miejscu jeszcze raz dziękuję prof. Mark Balch oraz Prof. Ricardo Audisio za udostępnienie bazy dla członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Kilka miesięcy temu PTCHO nawiązało współpracę z Cancer Expert Now (CEN), która zapewnia bezpłatne kształcenie na odległość za pomocą mobilnej technologii wiadomości tekstowych. W związku z trwającą pandemią COVID-19, CEN utworzył również niedawno panel COVID-19, aby odpowiedzieć na pytania związane z opieką nad pacjentami chorymi na raka, którzy są zakażeni lub zagrożeni. Przekazuję na Państwa ręce link rejestracyjny umożliwiający natychmiastowy dostęp do platformy: https://my.cancerexpertnow.com/register/PTCHO.

W związku że stale rosnącą liczbą osób zakażonych w Polsce oraz spodziewaną kontynuacją tego trendu, gorąco zachęcam do rejestracji i skorzystania z okazji.

W załączeniu przesyłam slajdy z instrukcją krok po kroku, jak korzystać z platformy, wraz z przykładowymi pytaniami jako ilustracjami.

Z pozdrowieniami

Dr hab.med. Dawid Murawa prof UZ prof WSZUiE

Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej