Spotkanie integracyjne z okazji 25-lecia PTChO

Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej obchodzi w tym roku 25 urodziny. Z tej okazji Zarząd PTChO zaprasza wszystkich uczestników Zjazdu na wspólne świętowanie w restauracji Hard Rock Cafe przy ul. Złotej 59 w Warszawie, w piątek 17 maja o godzinie 20.00.

Chcemy spotkać się wszyscy – wszyscy członkowie społeczności polskich chirurgów zajmujących się wielodyscyplinarnym leczeniem chorych na nowotwory złośliwe.

Chcemy w swobodnej atmosferze porozmawiać zarówno o poważnych jak i o błahych sprawach.

Chcemy wspólnie spędzić czas, niezależnie od miejsca pracy, stażu pracy czy pełnionych funkcji – wszyscy jesteśmy chirurgami onkologicznymi i wszyscy tworzymy wspólnotę.

Zatem spotkajmy się w piątek wieczorem w Hard Rock Cafe w Warszawie!

Spotkanie będzie miało swobodny i nieformalny charakter, w trakcie którego zapraszamy do zabawy na parkiecie oraz do skorzystania z drobnego poczęstunku.

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy zarejestrowani uczestnicy Zjazdu . Spotkanie jest finansowane ze środków Towarzystwa, dlatego bardzo prosimy o uprzednie potwierdzenie swojej obecności (na adres e-mail sekretariat@ptcho.pl ) oraz ewentualnie obecności osób towarzyszących, które także są mile widzianymi gośćmi.

Zarząd PTChO