Luty, 2019

2019fri01Lutalldaysat02VII ZIMOWE FORUM ONKOLOGICZNE(Cały dzień)

Więcej

Szczegóły wydarzenia

6 Zimowe Forum Onkologiczne

Szanowni Państwo!

Od kilkunastu lat Członkowie i Zarząd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej spotykają się zimą w Zakopanem, a od 2012 roku spotkania odbywają się pod nazwą Zimowe Forum Onkologiczne.

Formułę naszych spotkań rozszerzyliśmy o sesje wykładowe prowadzone w swobodnej góralskiej atmosferze, przeznaczone przede wszystkim dla osób specjalizujących się w chirurgii onkologicznej, a także dla innych onkologów i lekarzy zajmujących się leczeniem chorych na nowotwory złośliwe. Wykładowcami są m.in. autorzy podręczników onkologii, programów specjalizacji onkologicznych i członkowie komisji egzaminacyjnych. Nieformalna atmosfera sprzyja zadawaniu pytań i otwartej dyskusji nad kontrowersjami. Uwadze lekarzy będących w trakcie szkolenia w zakresie chirurgii onkologicznej w szczególności polecamy sesje dotyczące egzaminu specjalizacyjnego, przygotowane wspólnie z konsultantem krajowym, oraz sesję „Zadaj pytanie egzaminatorowi”.

W imieniu Zarządu naszego Towarzystwa serdecznie zapraszamy do udziału w VII Zimowym Forum Onkologicznym   w Zakopanem, zaplanowanym na 1–2 lutego 2019 roku.

Andrzej Stelmach
Wojciech Wysocki

 

    

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                   

 

 

 

Czas

Luty 1 (Friday) - 2 (Saturday)

Dodaj komentarz